Tap holder, ISO, 529, 27 mm, Weldon. Euroboor TCM.27I529 - 27, 20
★ 0.0 (0 reviews) • Sold 0
Views: 0
Imported from: Netherlands
Tap holder, standard type ISO, 529, thread size 27 mm, diameter inside 20 mm, connection type Weldon.
SKU: TCM.27I529
0 đ
Stock status: Đặt hàng chờ nhập 4-8 tuần
Price includes VAT
Description
EAN: 8719323604230
SpecificationValue
Order codeTCM.27I529
EAN code8719323604230
connection 1 modeloutside
connection 1 typeWeldon
thread size (millimeter)27
inside / minimum diameter (millimeter)20
standard code529
standard typeISO
system of measurementmm (metric)
applicationthreading
Product reviews
Based on 0 reviews
0.0
Overall
5★ 0
4★ 0
3★ 0
2★ 0
1★ 0
Be the first to review “Tap holder, ISO, 529, 27 mm, Weldon. Euroboor TCM.27I529 - 27, 20”