Mở rộng, Weldon, D 25.95 mm, Weldon 19.05 mm, L 150 mm. Euroboor IBK.150/CK - 3/4, 19.05
★ 0.0 (0 đánh giá) • Đã bán 0
Lượt xem: 0
Nhập khẩu từ: Hà Lan
SKU: IBK.150/CK
5.155.000 đ
Trạng thái kho: Đặt hàng chờ nhập 4-8 tuần
Giá đã bao gồm VAT
Mô tả
Because the diameter of these shafts is less than 26mm or 1", you can use them through holes of at least 26mm to reach your workpiece. The extension shafts are equipped with an internal and external Weldon connection (19,05 mm or 3/4") and available in lengths 100 mm, 150 mm and 200 mm or 4", 6" and 8".
EAN: 8720847531162
SpecificationValue
Order codeIBK.150/CK
EAN code8720847531162
connection 1 modeloutside
connection 1 size (inch)3/4
connection 1 size (millimeter)19.05
connection 1 typeWeldon
connection 2 modelinside
connection 2 size (inch)3/4
connection 2 size (millimeter)19.05
connection 2 typeWeldon
length (inch)5 7/8
length (millimeter)150
outside / maximum diameter (inch)1 1/64
outside / maximum diameter (millimeter)25.95
system of measurementmm (metric)
applicationdrilling, countersinking, threading
Đánh giá sản phẩm
Dựa trên 0 đánh giá
0.0
Tổng quan
5★ 0
4★ 0
3★ 0
2★ 0
1★ 0
Hãy là người đầu tiên đánh giá “Mở rộng, Weldon, D 25.95 mm, Weldon 19.05 mm, L 150 mm. Euroboor IBK.150/CK - 3/4, 19.05”